KUUM! Weebiraadio “Lihtsalt&Keerutamata” 38. saate tarbeks nädalaga kogutud mõtted- Poliitaktivism ja rahvavõim.

Peale globalistide riigipööret 5. märts aastal 2023 on hakanud mõistma inimesed, et neile on valetatud. See on soodustanud tugevalt poliitaktivismi kasvu ühiskonnas. Poliitaktivistid on inimesed, kes julgevad võtta vastutust enda riigi ja rahva eest parema tuleviku nimel, tehes endast kõik oleneva, et muutust kaasa tuua. Hetkel käib lausa Eesti Vabariigi päästmine reaalsest sõjast. Poliitaktiviste on süüdistatud erakondade võimu languses kuna väga paljud on pettunud riiklikus süsteemis ning saadakse aru, et erakondliku poliitikaga käib vaid masside manipuleerimine ning seda on tehtud juba üle 30 aasta. Rahvas nõuab muutust!

On vaid aja küsimus, millal terve ühiskond julgeb oma riigi eest välja astuda ning rahvavõim tegelikult kehtestada

/teksti autor Weebiraadio “Lihtsalt&Keerutamata” saatejuht Mario Maripuu/

Saade kuulatav Kagu- ja Nõmme Raadios ning youtube kanalis Konservatiivne Motiskleja. Kindlasti külastage ka meie Patreoni fännilehte patreon.com/weebiraadio 

Weebiraadio tegevust saab toetada rahalise panusega Konservatiivne Mõtiskleja OÜ kontole EE927700771006835650 selgitusega ANNETUS.

Mike Calamus meeskonnaga on loonud MTÜ Konservatiivne Eesti, mille eesmärgiks on anda Eesti Vabariik EU kohtu e-valimiste lõpetamiseks. Vajalik on saada kokku selleks võitluseks 100 000€.  Annetad saab telefoni numbril 9000-999 ning kõne hinnaks 10€ või panga ülekandega MTÜ Konservatiivne Eesti EE527700771009327233 kontole selgitusega ANNETUS.