Ameerika on muutunud inimkonna ajaloo kõige paremini haritud ühiskonnast – moraalsest ja intellektuaalsest suurriigist – lolliks, võhiklikuks ja üha ebamoraalsemaks rahvaks, mis on hävingu äärel

John Birchi Selts

Kas olete viimasel ajal vaadanud riiklikku haridust puudutavat raportit ?

 Pole ühtegi akadeemilist kategooriat, mida pooled avalike koolide õpilastest valdaksid.

Ainult 24% Ameerika 12. klassi õpilastest valdab matemaatikat. Kolmandikul on lugemisoskus. Ja ainult 12% neist mõistavad Ameerika ajalugu. Kas on siis mingi ime, et meie rahvas on sügavas hädas?

Kurvaks teevad aruandekaardid pole midagi uut. Riigikoolid on Ameerika noori aastakümneid alt vedanud. Kuid nad ei muuda ainult järgmist põlvkonda tummaks. Riigikoolid pesevad süstemaatiliselt kahjulike ideoloogiatega õpilaste ajusid. Avalik haridus on aidanud kaasa üha suurema hulga Ameerika-vastaste, amoraalsete ja sotsialismimeelsete täiskasvanute kasvatamisel.

https://www.nationsreportcard.gov/

Akadeemiline ebaõnnestumine 

Alates 1970. aastate lõpust, kümnendil, mis on vastutav föderaalse haridusministeeriumi pahaendelise, tarbetu ja põhiseadusvastase loomise eest, kuni tänapäevani on õppetulemused valdkondade lõikes saavutanud põhja. USA Haridusministeeriumi riikliku hariduse edenemise hindamise (NAEP) tulemuste kohaselt, mida tuntakse ka kui ” Riigi aruandekaarti “, on ainult umbes üks kolmandik neljanda, kaheksanda ja 12. klassi lastest neid, kes oskavad lugeda. Vaid kuus protsenti 12. klassi õpilastest olid edasijõudnud. Ja tublisti üle kolmandiku on “alla põhitaseme”, mis tähendab, et nad on funktsionaalselt kirjaoskamatud.

ACT standardiseeritud testide tulemuste kohaselt läheb kolledži üliõpilastel halvemini kui kunagi varem eksamite ajal. SAT-i hinded on langenud alates testimise algusest, kusjuures “hariduse arhitektid” on sunnitud seda iga paari aasta tagant ümber tsentreerima, et varjata langevaid hindeid. Iga mõõdiku puhul lähevad Ameerika lapsed aina hullemaks ja trend on langemas.

Maksumaksja rahastatud sotsiaalne ümberkorraldus  

Hiljutised küsitlused näitavad, et üks kolmest sellel aastatuhandel sündinud lastest, pooldab kommunismi ja koguni 70 protsenti hääletaks tõenäoliselt sotsialistliku kandidaadi poolt. 2020. aastal propageeriti ja relvastati tuhandeid noori oma riigi vastu, kui nad põletasid, rüüstasid ja püüdsid oma linnu lammutada. Ärge eksige, avalik indoktrinatsioon mängis paljude rahutute noorte mõtteviisis olulist rolli, nagu märkis president Donald Trump oma iseseisvuspäeva kõnes Mount Rushmore’is.

Föderaalvalitsus sunnib nüüd koole õpetama rassismi, iroonilisel kombel, rassismivastasuse ettekäändel. Sellega on kriitilise rassi teooria seatud muutma riigi koolid ilmse marksistlike konfliktide kohtadeks, vastandades valged vähemustele, rikkad vaestega ning heteronormatiivsed homode ja transsoolistega. President Joe Biden eraldas miljardeid dollareid riigikoolidele, kes olid valmis looma uusi viise kriitilise rassi teooria kaasamiseks oma klassiruumidesse. Haridussekretär Miguel Cardona kogub toetust praeguste õppekavade ületähtsustamiseks kriitilise rassiteooria algatustega.

Avalik haridus on aidanud kaasa ka õpilaste seksualiseerimisele ja perverssusele. Kuigi see on toimunud aastakümneid, on perverssus tõusnud kaugemale kui homoseksuaalsuse normaliseerimine ja sooline segadus. Mõned riigikoolid õpetavad nüüd “transsooliste” ideoloogiaid ja toetavad väikelaste moonutamist, et minna üle soole, kellena nad end “identifitseerivad”. Paljud Ameerika koolid on korraldanud Drag Queeni lugude tunni, mille jooksul naisteks riietunud mehed loevad lastele ette erinevaid lugusid. 

See toimub riigikoolides. Ja see läheb hullemaks. Ameerika avalike koolide järkjärguline lähtestamine on kohe-kohe vallandumas rannikust-rannikuni ja eelkoolist kuni keskkoolini uimaste, hõivatud ja COVID-i põdevate perede jaoks. Uued, ümberkujundavad haridusmandaadid suunavad ümber ka enamiku era- ja nn religioossete koolide õppepoliitika, mis ei võta oma pedagoogilisi näpunäiteid mitte klassikalisest haridusest või pühakirjamudelitest, vaid ideoloogiliselt juhitud ülikoolide haridusosakondadest koos oma sotsiaalsete armeedega,  õiglusest purjus pedagoogid ja administraatorid. 

Kas see on saamatus? Või Midagi hullemat? 

Paljud usuvad, et katastroofilised tagajärjed on riikliku haridussüsteemi sassi läinud soovimatud tagajärjed ja kui purunenud osad parandatakse, on kõik korras. Ja selle seisukoha tõttu on heatahtlikud murelikud kodanikud aastaid näinud vaeva riigikoolide remondiga. Nad on teeninud koolinõukogudes, osalenud religioossetel kooliringkondade koosolekutel, väljendanud oma muret kõigile koolimajas viibijatele, kuni korrapidajani välja ning isegi protestinud ja esitanud petitsiooni teatud õppekavade vastu. Mitmed osariigid on isegi asunud keelustama kriitilise rassi teooriat. Kuid tunnistajad on öelnud, et seda õpetatakse endiselt.

Vaatamata heausksetele jõupingutustele riigiharidust reformida, süveneb see jätkuvalt. Akadeemilised tulemused langevad jätkuvalt, samal ajal kui “hariduse” sotsiaalne ümberkujundamine suurendab selle radikaalset tõusu. Haridusosakond on üleriigiliselt suurendanud oma kontrolli õppekavade üle. Vaid paar aastat tagasi tugevnes föderaalne kontroll hariduse üle tänu Common Core’ile oluliselt.

Tõde on see, et avalik haridus töötab täpselt nii, nagu see oli kavandatud. Enne kui Ameerikas eksisteeris universaalne, riiklikult rahastatud haridus, kui ameeriklased olid tänu era- ja kodukoolidele ühed haritumad inimesed maailmas, nägid riigihariduse isad Horace Mann ja John Dewey ette tsentraliseeritud, valitsuse kontrolli all oleva, kristlusevastase rahvahariduse, milleks on aparaat, mis tooks sisse universaalsed sotsiaalsed muutused. Tänapäeval töötavad kogu riigi koolipiirkondades õpetajad, administraatorid ja superintendendid sama missiooni nimel nagu avaliku hariduse asutajad, kuna nad aitavad kaasa ajupesule ja kasvatavad üles ebaameerikalikke ja amoraalseid põlvkondi, samal viisil nagu seda tehti nendega.  

Ameerika on muutunud inimkonna ajaloo kõige paremini haritud ühiskonnast – moraalsest ja intellektuaalsest suurriigist – lolliks, võhiklikuks ja üha ebamoraalsemaks rahvaks, mis on hävingu äärel. Kuid see polnud juhuslik. Tegelikult oli see kõik tahtlik plaan . Selle uskumatu muutuse tõi kaasa hariduse üle kontrolli haaramine ja selle relvastamine.

Riigikoolid teevad seda, milleks nad on loodud: hävitavad amerikanismi ja selle rahva üles ehitanud religioosse usu väärtused. Ja kui USA-l on vähegi võimalust ellu jääda, peavad kodanikud täielikult loobuma igasugusest lootusest “päästa” valitsuse haridusasutustena esinevad indoktrinatsioonilaagrid. Riigikoolide reformimist ei toimu.

Haridusküsimus ületab kõik teised. Avaliku hariduse katastroofiliste tagajärgede neutraliseerimine on vaba ja suveräänse Ameerika taastamise ja säilitamise võti.

Kolm suurt sammu, mis aitaksid tagasi nõuda Ameerika lapsed ja määraks nende tuleviku:

  • Viige  lapsed riigikoolidest välja
  • Julgustage usujuhte looma ühtset ristisõda avaliku hariduse vastu
  • Kõigi riiklike ja kohalike avalike kooliprogrammide rahastamine ning föderaalse haridusministeeriumi kaotamine

 

Sarnased

Leia Meid Youtubes!spot_img

Viimased

- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -