Vasakpoolne koalitsioon saavutas Prantsusmaa valimistel šokivõidu; Le Pen lonkab Macroni taga 3. kohale!

Noh, keegi ei näinud seda tulemas …

Viimase hetke korraldatud lai vasakpoolne koalitsioon, mida tuntakse nime all Uus Rahvarinne (NFP), juhtis pühapäeval pingelisi Prantsusmaa parlamendivalimisi, edestades nii president Emmanuel Macroni tsentriste kui ka Le Peni parempoolseid, näitasid prognoosid.

Nelja valija esialgsed hinnangud näitavad järgmisi asukohaprognoose:

  • Vasakliit on seatud 170-215 kohale
  • Macroni fraktsioon on 150-182 kohta
  • Le Peni fraktsioonis on 110-158 kohta

Tundub, et rahvustevastane rallirinne töötas paremini, kui keegi ootas, tabades valimisfirmasid üllatusena.

Prognoositud tulemused viitavad sellele, et koordineeritud RN-vastane strateegia, mille kohaselt vasakpoolsed ja tsentristid taktikaliselt oma kandidaadid põgenemisest loobusid, oli end ära tasunud.

Kui lõpphääletusel kinnitust leiavad, näitavad prognoosid, et ükski kolmest peamisest blokist ei suuda hõlpsasti valitsevat enamust juhtida, jättes Prantsusmaa potentsiaalselt poliitilise ummikseisu perioodi.

Sellel on mõned suured takistused, arvestades, et Macron ise on nimetanud Prantsusmaad Unbowediks – suureks osaks vasakpoolsete Uuest Rahvarindest – äärmuslikuks parteiks ja mõned tema toetajad on kutsunud üles oma kandidaatide poolt mitte hääletama.

AP teatab, et Prantsuse vasakpoolsete liider Jean-Luc Melenchon ütleb, et valimised on “tohutu kergendus enamikule inimestest”, nõuab peaministri tagasiastumist.

Melenchon ütleb, et Uue Rahvarinde valitsus rakendab oma programmi ja ei midagi muud kui programmi, kuna ta keeldub igasugustest läbirääkimistest Macroni parteiga või mis tahes kombinatsioonist. Nagu Bloomberg teatab, tähendaks see teoreetiliselt mõningaid häirivaid muutusi majanduspoliitikas ja dekreediga Melenchoni sõnul:

  • Pensionireformi tühistamine;
  • miinimumpalga tõstmine;
  • 90% kõrgeim marginaalne maksumäär;
  • ja mõnede tarbekaupade külmutamishinnad.

Prantsuse võlakirjade jaoks pole nii või teisiti ilus pilt.

Andrea Tueni, Saxo Banque France’i müügikaubanduse juht:

“See on suur üllatus, see on RN-i jaoks tõeline löök. Nagu öeldud, pole see turgudele tingimata hea: juhtpositsiooni võttev Nouveau Front Populaire võib tekitada muret nende programmi tõttu, mida turud kõige halvemini tajusid.”

Prantsuse rahvusralli juht Jordan Bardella hoiatab, et see hääletus “on visanud Prantsusmaa vasakäärmuslaste sülle”.

Nagu @RUNews postitas X:

“Macron seisab nüüd silmitsi täieliku segadusega. Ta püüdis peatada “Hitleri” partei ja mobiliseeris Lenini (Mélenchon), kuid nüüd on tal nii Lenin kui ka Hitler, jättes ta keskele kinni.”

Arvatavasti surus kogu globalistlik hirm niinimetatud Hitler-ite Le Peni pärast prantsuse rahva tagasi vasakpoolsete immigrante armastavatesse kätesse? Või läks midagi muud alla?

Sarnased

Leia Meid Youtubes!spot_img

Viimased

- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -