Valera Zlobin > Ettevaatust: Vene propaganda! (video vene keeles)

Saatejuht Maria Butina, Ühtse Venemaa liige ja Venemaa parlamendiliige, kes arreteeriti ja saadeti USAst välja 2018. aastal. Kordas kuulsa Anna Chapmani karjääri lugu.
Saade paljastab Kallaste perekonna mustuse ja salajased suhted Vene luureteenistusega.
Keegi ei kahtle, et Venemaal on mustus paljude mitte ainult Eesti poliitikute ja funktsionäride kohta. Ja see ei ole ainult Merkel või Trump, seal on tõesti palju rohkem mustust, sealhulgas 10 miljonit ja VEB fond.
Kõige tähtsam on 2 nime, isa ja tütar Kallas. Ja Reformierakonda ennast peaaegu ei mainita. Ja seda sellepärast, et Venemaa ja Ühtse Venemaa partei … teevad neile inimestele meelega reklaami. Pärast seda nn. “kriitikat” annavad patriootiliselt meelestatud eestlased oma hääle “sõjaprintsessile” kui EV parimale kaitsjale. Samal ajal annavad vene valijad eestis oma hääled sotsiaaldemokraatidele ja “Gruz200”. See on väljastpoolt Eestit rahastatud mass MTÜdes töötavate välismaiste poliittehnoloogide ja käitumisteadlaste väikesed saladused.
Kui varem võis Refi ja Ühtse Venemaa ühistegevust aimata Maria Zahharova avalduste põhjal, mis puudutasid Kaya ja mitte Refi, siis siin saates oli terve rida vene propagandistide, kes eemaldavad selles küsimuses udu.

https://yandex.ru/video/preview/12354608288939416169

Sarnased

Leia Meid Youtubes!spot_img
- Soovitus -spot_img

Viimased

- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -