PBS-i segment väidab, et Trump tahab Ameerikast geisid “puhastada”

Autor Steve Watson kaudu Modernity.news,

Üleeelmisel nädalal PBS NewsHouri naeruväärses paranoilises segmendis väitis võrgustiku Valge Maja korrespondent Laura Barron-Lopez, et Donald Trump ei kavatse mitte ainult “kodanikuõigusi” tagasi pöörata, vaid ka LGBT-inimesi riigist “puhastada”.

Barron-Lopez ja ankur William Brangham esitasid väited, arutades Trumpi tegelikku kriitikat transsooliste kirurgia ja hormoonravi kohta, mida tehakse lastele ja naiste spordis võistlevatele bioloogilistele meestele.

“Kampaaniarajal on Trump rääkinud sellest, mida ta kavatseb teha, kui ta novembris valituks osutub ja see hõlmab miljonite LGBTQ-inimeste õiguste tagasipööramist. See on osa laiemast taktikalisest plaanist, et tühistada paljud kaasaegsed kodanikuõiguste edusammud vähemusrühmade jaoks,” kinnitas Brangham.

Seejärel tutvustas ta Barron-Lopezit, kes väitis, et Trump “plaanib valituks osutumise korral kiiret tegutsemist” LGBT-inimeste vastu.

Seejärel tegi ta ettepaneku, et Trumpil ja “umbes 100 parempoolsel organisatsioonil, mida juhib Heritage Foundation”, oleks salajane plaan LGBTQ-inimeste hävitamiseks … või midagi.

Millest koosneb dastardly plaan? DEI (mitmekesisus, võrdsus ja kaasatus) kõrvaldamine valitsuse mandaatidest ja kriitilise rassiteooria õpetamise föderaalse rahastamise keelamine.

Olgu, need asjad ei ole kodanikuõigused. Kui üldse midagi, siis on nad otseses vastuolus kodanikuõigustega, sest nad diskrimineerivad nahavärvi alusel.

Barron-Lopez, kes on ka CNN-i poliitiline analüütik, kurtis seejärel, et Trump “tühistab transsooliste inimeste tervishoiukaitse ja kutsub kongressi üles määratlema sugu kui meest ja naist, kes on sünnihetkel fikseeritud”.

Ilma tegelike selgituste või tõenditeta kinnitas ta lisaks, et “see plaan üritab ka peatada igasuguse soolise identiteedi ja LGBTQ-inimeste aktsepteerimise tunnustamise, perioodi.”

Seejärel tsiteeris korrespondent Georgetownis professor Thomas Zimmerit, “kes uurib autoritaarseid režiime”, märkides: “Trump ei suutnud seda tingimata 2017. aastal, kui ta esimest korda ametisse astus, sisse seada, sest tal ei olnud nii palju lojaliste, kui ta kavatseb kõikjal omada. Ja nende uute lojalistidega, ütles Zimmer, saab ta edendada valget kristlikku evangeelset ideaali Ameerika ühiskonnast.

Seejärel mängiti Zimmeri VT-d, kus ta ütles: “See on egalitaarse demokraatia vastu, sest see ei ole põhimõtteliselt nõus, et kõik inimesed on võrdsed või väärivad võrdset kohtlemist võrdsete kodanikena. Ainult need, kes kuuluvad “tõelistesse inimestesse”, tõelisesse Ameerikasse, väärivad seda. Ja nii tuleb kõik teised kas rahvast puhastada või vähemalt leppida oma väiksema kohaga ühiskonnas.”

Seejärel ütles Barron-Lopez: “Professor Zimmer lisas, et seda tüüpi puhastus, millest ta räägib, juurdub 1950. aastate alguse McCarthyismis, kus nad sisuliselt püüdsid pühkida ära kedagi kogu Ameerika ühiskonnas, kes kalduks kõrvale tajutavatest normidest.”

Vaadata:

Nii et nad ütlevad sisuliselt sellepärast, et ta usub, et on kaks sugu, see tähendab, et Trump tahab välja juurida ja “kõrvaldada” kõik LGBTQ-inimesed.

Milline mahlane viil vasakpoolset kooki see oli.

Sarnased

Leia Meid Youtubes!spot_img
- Soovitus -spot_img

Viimased

- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -