KUUM > Jüri Toomepuu > President Hunteri poeg kuritegudes süüdistatu

Teisipäeval, 12. septembril teatas USA Esindajatekoja spiiker Kevin McCarthy, et Esindajate Koda algab ametliku süüdistusuurimise USA korruptiivse president Joe Bideni kohta.

Täna, neljapäeval, 14. septembril, esitati President Bideni narkomaanist, kuritegudes süüdistatud  pojale Hunter Bidenile ametlikud tulirelvaga seotud süüdistused. Teda võib kohtudokumentide kohaselt oodata kuni 25-aastane vanglakaristus.

Hunter Biden seisab silmitsi kolme kriminaalse süüdistusega, sealhulgas valeandmete esitamisega tulirelva ostmisel. Sellega kaasneb maksimaalselt kuni 10-aastane vanglakaristus, 250 000 dollari suurune trahv ja kolm aastat kohtulikku järelevalvet.

Teine süüdistus seisneb valeväites, seotud teabega mida föderaalne tulirelvade litsentseeritud edasimüüja peab säilitama. Selle eest on maksimaalne karistus kuni viis aastat vangistust, 250,000 dollari suurune trahvi ja kolm aastat kohtulikku järelevalvet.

Kolmas süüdistus, tulirelva omamine isiku poolt, kes on kontrollitava aine ebaseaduslik kasutaja või sellest sõltuvuses (st narkomaan), võib  kanda kuni 10-aastase vanglakaristuste, 250 000 dollari suuruse trahvi ja kolm aastat kohtulikku järelevalvet.

See, et süüdistused esitas  eriprokurör David Weiss, kes oli  President Bideni Justiitsministri Merrick Garlandi poolt ametisse määratud, on eriti huvitav. Varem oli David Weiss Delaware osariigis asuva prokurörina esitanud kohtule koos Hunter Bideni kaitseadvokaatidega kokkuleppe, mis oleks Hunteri päästnud vangla karistusest, kui ta oleks end süüdi tunnistanud relvaga seotud kuritegudest ja föderaalse tulumaksu tahtlikus maksmata jätmises. Too kokkulepe esitati  kohtule kinnitamiseks, aga kuigi ka kohtunik, nagu kõik teised asjaosalised, oli demokraat, polnud ta nõus seda kummalist kokkulepet kinnitama.

Hunteri advokaat, nagu võis arvata, süüdistab nüüd oma avalduses Fox News uudisteagentuurile “MAGA (President Trumpi loosung Make America Great Again -Teeme Ameerika Jälle Võimsaks) vabariiklaste sobimatut ja erakondlikku sekkumist sellesse protsessi”.

Hunter Bidenit on põhjust kahtlustada paljudes, tõsisemates kuritegudes. Paljud nendest, nagu näiteks hüvitiste nõudmine ja saamine Joe Bideni välispoliitiliste otsuste eest, on sooritatud koostöös  president Bideniga. Kui süüdistused esitakse ka nende väärtegude eest, siis on, lisaks Joe Bideni süüdistusuurimise sooritamisele, põhjust ka algatada ametlik Presidendi tagandamise  protsess.

Mis võimalus on, et Hunter Biden kannab karistusi, mida kohus talle määrab? Mitte kõige vähematki. Ta isal, Joe Bidenil on voli ta armuandmisega karistusest vabastada. Joe Biden on varem kinnitanud, et ta seda ei tee, aga seda kinnitust, nagu palju muid Joe Bideni lubadusi pole mõtet tõsiselt võtta.

 

Sarnased

Leia Meid Youtubes!spot_img

Viimased

- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -