KUUM > Jüri Toomepuu > Head  uudised Washingtonist

USA Esindajatekoja spiiker Kevin McCarthy ütles teisipäeval, 12. septembril, et Esindajatekoja vabariiklased on “paljastanud tõsiseid ja usaldusväärseid süüdistusi president Bideni käitumise kohta”, mis on süüdistusjuurdluse aluseks.

“Täna annan ma meie Esindajatekoja komisjonidele korralduse algatada ametlik süüdistusuurimine president Joe Bideni kohta,” teatas McCarthy teisipäeval Kapitooliumil tehtud avalduses. “See loogiline järgmine samm annab meie komiteedele täielikud volitused koguda Ameerika avalikkusele kõik faktid ja andmed.”

Spiiker ütles, et Esindajatekoja järelevalvekomitee esimees James Comer juhib uurimist koostöös Esindajatekoja järelevalvekomitee esimehe Jim Jordani,  ja  Vahendite komisjoni esimehe Jason Smithiga.

“Oma uurimiste käigus oleme leidnud, et president Biden valetas Ameerika rahvale oma teadmiste kohta oma perekonna välismaistest äritehingutest. Pealtnägijad on tunnistanud, et president liitus ja suhtles telefonikõnega ja osales õhtusöökidel,  mille tagajärjel annetati autosid ja miljonid dollarid tema pojale ja poja äripartneritele,” ütles McCarthy.

“Pangaandmed näitavad, et ligi 20 miljonit dollarit makseid suunati Bideni pereliikmetele ja kaastöötajatele erinevate fiktiivsete ettevõtete kaudu. Ainuüksi rahandusministeeriumi on tuvastanud üle 150 tehingu mis on Bideni perekonnaga seotud. On ka äripartner, kelle tegevusi USA pangad märkisid kahtlaseks.  On isegi üks usaldusväärne FBI (Föderaal Uurimisbüroo) informaator on väitnud, et Bideni perekond sai altkäemaksu. Biden kasutas oma ametiseisu, et koordineerida Hunter Bideni äripartneritega Hunteri rolli Ukraina energiaettevõttes Burisma,” jätkas ta.

Tolleaegsest korruptiivsest Burisma energiakompaniist  sai Hunter Biden teatavasti miljoneid dollareid.

Sarnased

Leia Meid Youtubes!spot_img
- Soovitus -spot_img

Viimased

- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -