Kui suur osa eestimaalasi arvab, et EU parlamendivalimiste tulemused ja EKRE pooldumine mõjutab olemasolevat korda?

Soovitan vaadata ja kuulata Weebiraadio „Lihtsalt&Keerutamata 52 saadet- EU parlamendivalimiste tulemused ja EKRE pooldumine.

Suur kummardus kõigile, kes tõid arutamiseks välja olulised märksõnad nagu: Rahvaliidu hõivamine EKRE poolt. Rehvormi koostöö EKRE-ga, kollased pinsakud, käiakse koos sõjaõhutamise üritustel, uute erakondade loomine, maailmavaated jne.

 Võtame siis matemaatika oma eelduse, väite ja tõestusega appi.

  • Eeldus.Enamus eestimaalastest on kindasti arvamusel, et need EU valimised ja EKRE  pooldumine ei mõjuta midagi ja nad ei viitsi selle üle isegi mõelda, sest nad teavad juba ette, et üks erakond lihtsalt kajab ja teine erakond mängib marti idanaabriga. Ja mõlemad toetavad sõda ning sõda on ravimitööstuse ärist kasumlikum. Haavatud sõdur vajab nii valuvaigisteid, kui ka sidemeid ning hiljem karke.
  • Väide. Eeldus tundub olevat täitsa õige, aga väike ja mõistlikum ning targem osa arvab nii, et niikaua kuni kehtivad loodusseadused, siis on olemas jõud ja vastujõud, miinus ja pluss, liberaalid ja konservatiivid jne. Nad teavad ka seda, et mesilaspere ühistegevus on kõige kindlam ja optimaalsem. Mesilasema+õukond(lesed) ja töömesilased.
  • Tõestus. Looja on loonud mesilaspere näitel ka Ühendkuningriigi parlamendi. Nüüd on kuningas( oli kuninganna) + kahekojaline parlament- Lordide koda.Sinna kuuluvad veresidemetega aadlikud ja teine on Alamkoda. Nüüd uurige ise kuidas ja miks UK lahkus EU-st. Ja millised seosed võivad neil olla Kanada ja Austraaliaga jne.

https://www.parliament.uk/about/how/role/system/

Samuti väike osa rahvast saab aru sümbolitest. Kollased pintsakud, annava otsese vihje, et need sõdurid on ühe ja sama  väeosa sõdurid.  Samuti, kui käiakse koos kusagil, siis see on ikkagi sõpruse või muidugi ka äri värk, ning tehakse pilte.  52 saade on selle poolest võimas, et seal on sees kohe faktilised tõestused. Samuti oli seal jutuks ka võimalikud tegevused nagu streigid, kodusõda jne. Pakuti välja ka võimalikku muutuste aega. See oleks siis veebruari-märtsi kuus, kui rahvalt on maamaksud jne maksud välja nõutud. Kõik viitab, et asi läheb väga „hapuks“ veebruari kuus. Sellel ajal peaks toimuma Eesti lahti ühendamine Vene elektrivõrgust. Ja selle tõestuseks on mõned mõtlemapanevad näited. Miks lahkusid kolm ärimeest Elektrisüsteemist ja Kellele see on kasulik? Taavi Veskimägi lahkus ELERING-ist 01.07 2023 .

https://elering.ee/eleringi-juht-taavi-veskimagi-lahkub-ametist

Ja arikkel samuti, et Tulevikus on meil elektrit üle, mitte puudu

https://www.taaviveskimagi.ee/2023/05/tulevikus-on-meil-elektrit-ule-mitte-puudu/

Ja nüüd hiljuti lahkus Aavo Kärmas Enefit Greenist 01.07.2024  .

https://www.err.ee/1609383758/enefit-greeni-juhatuse-esimeheks-saab-juhan-aguraiuja

Samuti 05.07.2024 lahkus Andres Vainola   Enefit Power’ist

https://www.err.ee/1609389500/enefit-poweri-juht-andres-vainola-lahkub-ametist

Andres Vainola’ga sai kunagi koos töötatud, see oli mul EEE AS ( Eesti Elektrivõrkude Ehituse AS) lõpuaastal 2000 ja Empower AS alguses 2002 aastal. Kuna sai liiga palju küsitud.Miks müüdi EEE AS ja muudeti kohe ka nimi Empower AS.Vastus tuli üldkoosolekul ühe naljamehe käest, et kindasti läks EEE AS saladusekatte alla ja kuna eesti keel on meil ikkagi kohustuslik, siis päris nimi on EM +( see on meestel) ja Power( jõud). Ja nüüd kui Andres Vainola läks Enefit Power’it juhtima, siis arvasid samad mehed, et eesti keeles kõlab see  nimi vägagi kenasti (ENE fit) (naiselik) +Power (jõud). Need olid siin naljalaused, aga mõelge nüüd ise , miks selline tõsine ärimees lahkub süsteemist. Lisatud on tema CV.

https://www.energia.ee/-/doc/10187/pdf/concern/andres_vainola_cv.pdf

  • Järeldus. Kuna enamus inimesi vaatab momendi jalgpalli, siis soovitan vaadata ka lisatud filmi ühest kuulsast jalgpallurist, keda võrreldi Brasiilia PELE-ga, aga talle tehti võimude poolt vägistamise süüdistus. Istus aja ära, aga tuli välja ja rahvas armastas teda edasi. Mõelge, siin ise , kas siit filmist ei ole kasulikke mõtteid päriselt ainult ühe erakonna loomiseks, mis seob rahva kokku. Miks seda filmi vaadata ja kas see on ka kuidagi kasulik.Vastus on lihtne. Suurbritanniast algas tänapäevase jalgpalli ajalugu. Ja nagu eespool mainitud, on Suurbritannias ikkagi mesilasperet meenutav valitsemiskord ja nad suutsid jalgpalli üle maailma viia. Jalgpalli saavad kõik mängida olgu nad rikkad,vaesed, vangid, orjad jne. Nad saavad sealt hingerahu. Kui toimuvad rahvusvahelised jalgpallivõistlused, siis poliitikud saavad sellel ajal  muidugi omi „asju“ ajada.

https://filmix.fm/series/istoricheskie/126887-v-sozvezdii-strelca-2015.html

Vaadake ka seda videot, kas see ei oleks ilus, kui eestimaarahvas oleks sama ühtne nagu  oli see ka Islandi jalgpalli meeskonnaga,

https://www.youtube.com/watch?v=54UOUJScKkk

Peame ikkagi toetuma oma Mõistusele ja Tarkusele. Ühiselt  peame  kindasti eirama e-valimisi ning valima ainult paberil.  Sellega tõestame iseendalegi, et oleme veel elus. See on kodaniku esimene väärikas tegu

Andres Saukas        08.06.2024.a

Sarnased

Leia Meid Youtubes!spot_img

Viimased

- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -