“Järgmise tehisintellektikaubanduse” varjukülg: eraomandi arestimine ülekandeliinide jaoks

Järgmisel tehisintellektikaubandusel on varjukülg – vähemalt mõne maaomaniku jaoks.

Ameerika varustamine ja tehisintellekti andmekeskuste elektrivõrkude uuendamine, onshoring trendid ja majanduse elektrifitseerimine nõuavad tuhandeid kilomeetreid uusi ülekandeliine kogu riigis. Olemasolevaid liine uuendatakse, kuid vaja on ka uusi liine, mille tulemuseks on eraomandi arestimine väljapaistva domeeni kaudu.

Fox 45 Baltimore’i andmetel on Marylandi Piemonte töökindluse projekt (MPRP) uus plaan ehitada 70 miili pikkune 500 000-voldine ülekandeliin kolme maakonda: Frederick, Baltimore ja Carroll. Liin ühendab alajaama Fredericki maakonna lõunaosas ja varustab piirkonda täiendava kandevõimega, et tulla toime tehisintellekti andmekeskuste kasvava energianõudlusega.

MPRP veebisaidil selgitatakse, et uued ülekandeliinid nõuavad eraomandi omandamist väljapaistva domeeni kasutamise kaudu või valitsuse volitatud arestimist ehituse lõpuleviimiseks.

“Kui PSEG ja kinnisvaraomanik ei suuda kokku leppida vastastikku vastuvõetavas väärtuses, võib PSEG püüda kasutada väljapaistva domeeni jõudu, kasutades Marylandi osariigi kehtestatud protsessi vajalike omandiõiguste omandamiseks,” öeldakse arendaja veebisaidil.

Kohalik looduskaitsegrupp The Valleys Planning Council selgitas Facebookis, et uut ülekandesüsteemi, mis lõhub metsi ja põllumaad, kavandatakse ainult seetõttu, et Annapolise seadusandjad “ei luba uusi fossiilkütusel töötavaid elektrijaamu, Maryland peab ümbritsevatest osariikidest elektrit importima”.

On saamas selgeks, et Ameerika tehisintellekti andmekeskuste võimendamise varjukülg on valitsuse maa hõivamine väljapaistva domeeni kaudu.

Marylandi puhul näevad elanikud, kes ei täida MPRP nõudeid, et osa nende taludest ja metsadest on taristuprojekti jaoks kinni haaratud.

Kuid ainus põhjus, miks uus ülekandeliini plaan eksisteerib, on Annapolise niinimetatud riigijuhid, seadusandjad, kes on oma töökohtades tõeliselt kohutavad. Annapolise geenius sõdis fossiilkütuste vastu ja keelas fossiilkütustel töötavate elektrijaamade igasuguse uue arendamise ajal, mil energianõudlus kasvab.

Niisiis, selle asemel, et ehitada puhtaid NatGasi elektrijaamu tehisintellekti andmekeskuste lähedusse, peab Maryland importima energiat teistest osariikidest. Tõeliselt tõhus, eh?

ESG Legal Solutions, LLC hiljutises aruandes pealkirjaga “Marylandi energiakriis: kriitiline vajadus suurendada riigi elektritootmist” väidavad autorid: “Maryland tarbib umbes 40% rohkem elektrit kui toodab.”

Kokkuvõtteks võib öelda, et järgmise tehisintellektikaubanduse varjukülg hõlmab eraomandi maa hõivamist. Tõenäoliselt juhtub see Marylandis ja mujal. Kuid me peame ka rõhutama, et ainus põhjus, miks see juhtub, on Annapolise progressiivsed, kes suruvad läbi rohelist poliitikat.

Ohake, Marylandi elanike jaoks, kes peavad tegelema progressiivsetega, kes pole tegelikkuses juurdunud.

Sarnased

Leia Meid Youtubes!spot_img

Viimased

- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -spot_img
- Soovitus -